Home  Callaway C12
    Pojazd ten po raz pierwszy zaprezentowano w Genewie w 1998 roku. Za produkcję tego samochodu odpowiedzialna była firma Callaway Cars Europe GmbH, która została sformowana przez IVM Technical Consultants GmbH i Callaway Cars Inc.
    Całe nadwozie wygląda bardzo agresywnie. Mimo iż samochód wygląda jakby powinien być dopuszczony do ruchu tylko po torze wyścigowym jego przodkiem jest Corvetta C5. Podobieństwo dostrzec można głównie patrząc z boku. W istocie z seryjnej Corvette zostało tu niewiele: szkielet nadwozia, części zawieszenia, deska rozdzielcza, przednia i tylna szyba.
    Pojazd napędzany był silnikiem 8-cylindrowym, o pojemności 5,7 l, dwuzaworowym osiągającym 440 KM. Przyśpieszenie do 100 poniżej 4.5 s. Prędkość maksymalna wynosiła 310 km/h. Moc silnika przenoszona była za pomocą 6-stopniowej skrzyni ręcznej lub automatycznej (montowanej na życzenie).
    Wnętrze, oprócz wkładek z włókna węglowego, było takie same jak w seryjnej Corvette. Nie licząc lepszego gatunku dwubarwnej skóry, którą obito deskę rozdzielczą, fotele i koło kierownicy.
    Cena w 2002 roku to 150 000-230 000 EUR.